-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Plecak rowerowy Deuter Race 16 l - turmeric / ivyl Żółty
Symbol:
37306450
271.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.61 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4046051149332 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Aktywność | Rowerowa, Wspinaczka górska |
| Pas biodrowy | Tak |
| Ogólna zawartość materiałów pochodzących z recyklingu | 100% |
| Pojemność zbiornika na wodę | 3 l |
| Mocowanie do kasku | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na klucze |
| Regulacja pasów | Tak |
| Liniowa gęstość masowa | 100 D |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Główny kolor produktu | Żółty |
| Otworek typu ładowniczego | Górne |
| Rozkładany | Nie |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Objętość | 16 l |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Waga produktu | 590 g |
| Wysokość produktu | 460 mm |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 515mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci