-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Piersiówka/bidon GSI Outdoors 661082 36,6ml Stal nierdzewna
Symbol:
66108
181.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 5 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.28 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0090497661082 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Najlepsze zastosowania | Wędrówki |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Tworzywo wieka | Polietylen |
| Pojemność | 236,6 ml |
| Waga produktu | 255,1 g |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Szerokość | 104mm |
| Długość | 37mm |
| Wysokość | 190mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci