-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Outwell Collaps Szary
Symbol:
112759
239.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 1.72 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5709388105769 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Wysokość produktu | 270 mm |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Szerokość opakowania | 440 mm |
| Głębokość opakowania | 340 mm |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 255mm |
| Wysokość | 255mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci