-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Only Jajka Czekoladowe Nadziewane 400 g
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 10 dni |
| Cena przesyłki | 10 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 0.5 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 9002859135217 |
| Zostaw telefon |
Wyjątkowe czekoladowe jajka wielkanocne wykonane z delikatnej czekolady mlecznej i wypełnione aksamitnym kremem z orzechów laskowych. To doskonałe połączenie intensywnego smaku czekolady oraz kremowego, orzechowego nadzienia, które sprawia, że każda porcja jest prawdziwą słodką przyjemnością.
Produkt idealnie sprawdzi się jako słodycze wielkanocne do koszyczka, dekoracja stołu lub drobny prezent na Wielkanoc dla dzieci i dorosłych. Kolorowe opakowanie z czekoladowymi jajkami przyciąga wzrok i świetnie pasuje do świątecznej atmosfery.
Czekoladowe jajka z nadzieniem orzechowym to popularny wybór wśród klientów poszukujących czekolady wielkanocnej, słodyczy świątecznych oraz czekoladowych figurek na Wielkanoc. Doskonałe do dzielenia się z rodziną lub jako słodki dodatek do wielkanocnych upominków.
Dodaj do koszyka już teraz i przygotuj się na wyjątkowo słodką Wielkanoc!
Masa netto: 400 g
| wartości odżywcze
|
100 gramów |
| energia | 2312kJ |
| energia | 554 kalorie |
| tłuszcz | 33g |
| w tym: kwasy tłuszczowe nasycone | 18g |
| węglowodany | 57g |
| z których cukrów | 55g |
| białko | 4,70g |
| włókno | 3,50g |
| Sól (=Sód x 2,5) | 0,20g |
Dane producenta
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
Osoba odpowiedzialna
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
- Producenci