-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Ochraniacze łokci LEATT Elbow Guard ReaFlex rozmiar M, czarne
Symbol:
5024061011
415.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.28 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6009554097010 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Materiały | MoistureCool, AirMesh |
| Obwód ramienia | 24 - 28 cm |
| Przeznaczenie | MTB, Enduro, Trail, Downhill, Motocross |
| Typ produktu | Ochraniacz na łokieć |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 380mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci