-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Ochraniacze kolan LEATT Knee Guard ReaFlex Pro rozmiar M granatowe
Symbol:
5024060921
442.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.33 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6009554096860 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| Wyprofilowane kolana | Tak |
| Certyfikaty | EN 1621-1 Level 1 |
| Główny kolor produktu | Granatowy |
| Bardzo lekka konstrukcja | Tak |
| Przeznaczenie | MTB, Enduro, Trail |
| Materiały | Żel ReaFlex, MoistureCool, AirMesh |
| Typ produktu | Ochraniacze kolan |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Waga produktu | 300 g |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 370mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci