-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Mr. Tom Peanuts 3 x 40 g
12.57
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 10 dni |
| Cena przesyłki | 10 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.2 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4021700800529 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
Mr.Tom baton orzechowy z prażonych orzeszków ziemnych z karmelem. Skosztuj pysznego batona i doświadcz prażonych orzeszków ziemnych, które otoczone aromatycznym karmelem oferują obfitą ucztę.
Masa netto: 3 x 40 g
Składniki :ORZECHY ZIEMNE (minimum 62%), syrop glukozowy, cukier, sól, syrop cukrowy karmelowy, aromat. MOŻE ZAWIERAĆ ŚLADOWE ŚLADY ORZECHÓW, ŁUBINU I GLUTENU.
| wartości odżywcze | na 100 g |
|---|---|
| energia | 2280 kJ |
| energia | 547 kcal |
| tłuszcz | 33,9 g |
| Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 7,6 g |
| węglowodany | 38,1 g |
| Węglowodany w tym cukier | 24,7 g |
| Włókno | 3,5 g |
| białko | 20,6 g |
| Sól | 0,28g |
Marka::
Mr. Tom
Wersja::
Peanuts
Kraj pochodzenia::
Niemcy
Ilość w kartonie::
12
Waga towaru w gramach:
120
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci