-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Mop obrotowy Vileda Ultramax TURBO
Nowość
Symbol:
163425
211.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 2.64 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4023103206236 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Teleskopowa rączka | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Materiały | Włókno |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Laminat, Płytki, Drewno |
| Rodzaj czyszczenia | Na mokro |
| Długość produktu | 130 cm |
| Waga produktu | 3,16 kg |
| Długość trzonka | 35 cm |
| Szerokość | 295mm |
| Długość | 295mm |
| Wysokość | 490mm |
Dane producenta
Vileda GmbH
ul. Im Technologiepark 19
DE-69469 Weinheim
Germany
esra.cursio@fhp-ww.com
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci