-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Mop obrotowy Vileda TURBO
Nowość
Symbol:
163422
196.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 5 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 2.364 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4023103194113 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Maksymalna temperatura prania | 60 °C |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga, Laminat, Płytki, Drewno |
| Usuwalna końcówka mopa | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Zmywalny | Tak |
| Materiał mopa | Mikro-włókna |
| Szerokość | 490mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 290mm |
Dane producenta
Vileda GmbH
ul. Im Technologiepark 19
DE-69469 Weinheim
Germany
esra.cursio@fhp-ww.com
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci