-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
MaitreTruffout Mozartkugeln White Pralinki z Nadzieniem Marcepanowo-Orzechowym w Białej Czekoladzie 200 g
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 10 dni |
| Cena przesyłki | 10 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 9002859118593 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
Pralinki w kształcie kuli, zwane Mozartkugel, sięgają aż 1890 roku, kiedy to cukiernik Paul Fürst z Salzburga stworzył je dla uczczenia genialnego kompozytora, Wolfganga Amadeusza Mozarta.
Białe Kulki Mozarta to czekoladowe pralinki, które łączą w sobie doskonałość czekolady białej i mlecznej, nadziewane wyrafinowanym nugatem z orzechów laskowych oraz delikatnym marcepanem pistacjowym. To niezwykle bogate połączenie smaków, które przeniesie Cię w krainę czekoladowego luksusu.
Odkryj smak klasyki i tradycji, sięgając po MaitreTruffout Białe Kulki Mozarta. Zamów już teraz i poczuj, jak historia i smak spotykają się w jednym wyjątkowym produkcie.
Masa netto: 200 g
| Wartości odżywcze
|
100 gramów |
| energia | 2126 kJ |
| energia | 509 kcal |
| tłuszcz | 27 gramy |
| w tym: kwasy tłuszczowe nasycone | 11g |
| węglowodany | 58 gramów |
| z których cukrów | 51 gramów |
| białko | 6,80 g |
| Włókno | 2,50 g |
| Sól (= sód x 2,5) | 0,11 g |
Dane producenta
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
Osoba odpowiedzialna
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
- Producenci