-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
MaitreTruffout Duet Pralinek z Kremem Orzechowym 125 g
MaitreTruffout Pralinen Duo mit Haselnusscremefüllung z Niemiec
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 10 dni |
| Cena przesyłki | 10 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.2 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 9002859062667 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
Duet Pralinek z kremem orzechowym od Maître Truffout to prawdziwa uczta dla podniebienia! Rozpływająca się w ustach mleczna czekolada połączona z białą czekoladą i pysznym kremem z orzechów laskowych to prawdziwy raj dla miłośników słodyczy.
Każda pralinka to małe dzieło sztuki, starannie wykonane i zapakowane, gotowe by rozpieszczać Twoje zmysły. To nie tylko przekąska, to wyrażenie miłości wobec czekolady.
Zamów teraz Duet Pralinek i rozpocznij niezapomnianą podróż smakową. Przygotuj się na chwilę rozkoszy i pozwól sobie na mały luksus. Niech czekolada sprawi, że Twój dzień stanie się jeszcze słodszy. Czekamy na Twoje zamówienie!
| Wartości odżywcze
|
100 gramów |
| energia | 2339 kJ |
| energia | 560 kcal |
| tłuszcz | 34 gramy |
| w tym: kwasy tłuszczowe nasycone | 19 gramów |
| węglowodany | 57 gramów |
| z których cukrów | 55 gramów |
| białko | 4,50 g |
| Błonnik | 2,90 g |
| Sól (= sód x 2,5) | 0,20 g |
Dane producenta
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
Osoba odpowiedzialna
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
- Producenci