-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Leifheit 55510 mop Stal Mikrofibra Zielony
Nowość
Symbol:
19968854000
192.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 5 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 2.2 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4006501555106 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Mop dołączony | Tak |
| Materiał mopa | Mikrofibra |
| Model | Zestaw mop i wiadro |
| Pojemność zbiornika (woda) | 6 l |
| Wymienna głowica mopa | Tak |
| Materiały | Stal |
| Obrotowa głowica mopa 360° | Tak |
| Budowa | Pojedynczy zbiornik |
| Kolor produktu | Zielony |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Długość mopa | 148 cm |
| Szerokość głowicy mopa | 33 cm |
| Ilość | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 490mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci