-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
La Pavoni Ekspres do kawy Dźwignia ręczna Esperto Edotto miedziany chrom
Symbol:
LPLESE01EU
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 9.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8010072228181 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 950 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Waga produktu | 6,2 kg |
| Wysokość produktu | 410 mm |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,6 l |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Rura pary | Tak |
| System grzejący | Bojler |
| Szerokość opakowania | 440 mm |
| Wysokość opakowania | 460 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9 kg |
| Głębokość opakowania | 270 mm |
| Kolor produktu | Złoty |
| Kolor produktu | Chromowy |
| Kolor produktu | Miedziany |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Materiał obudowy | Mosiądz, Plastik, Stal, Drewno |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 450mm |
| Wysokość | 490mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci