-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Klawiatura gasket HERO84 HE White+Purple+Gradient+LIGHT JadeKing switch RGB AULA
Symbol:
AUH84-WPGLH-JK-E
501.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 1.295 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6978080504289 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | RGB |
| Rodzaj zasilania | USB-C |
| Szerokość produktu | 322 mm |
| Długość produktu | 139 mm |
| Wysokość produktu | 42,5 mm |
| Klawiatura | Tak |
| Dołączona myszka | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Interfejs urządzenia | USB Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 180mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci