-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Kensington Filtr prywatyzujący 2-stronny do laptopa z ekranem 15,6", format 16:9, nakładany
Symbol:
4CK287
367.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 0.583 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4049793057682 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Format obrazu | 16:9 |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Waga wraz z opakowaniem | 211 g |
| Głębokość opakowania | 445 mm |
| Wysokość opakowania | 5 mm |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,33 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 63 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 468 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 293 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 450mm |
| Wysokość | 10mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci