-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Karta pamięci ADATA Premier Pro 256 GB MicroSDXC UHS-I Klasa 10
Symbol:
AUSDX256GUI3V30SA2-RA1
318.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 0.01 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4710273771342 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Klasa prędkości | Class 3 (U3) |
| Prędkość zapisu nośnika | 80 MB/s |
| Typ karty flesza | MicroSDXC |
| Pojemność | 256 GB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 100 MB/s |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Klasa szybkości wideo | V30 |
| Typ pamięci RAM | UHS-I |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Cechy zabezpieczeń | Wytrzymały na wibracje |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na magnes |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na temperaturę |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Certyfikaty | IPX7 ISO7816-1 EMC IEC61000-4-2 FCC CE |
| Wysokość produktu | 1 mm |
| Szerokość produktu | 11 mm |
| Waga produktu | 0,25 g |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 85 °C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Adapter pamięci w zestawie | SD |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85235190 |
| Szerokość | 101mm |
| Długość | 8mm |
| Wysokość | 114mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać z dala od silnych źródeł promieniowania elektromagnetycznego.
• Unikać kontaktu z wodą oraz wilgocią.
• Nie narażać na działanie wysokich temperatur.
Dane producenta
ADATA Technology B.V.
Transistorweg 7
6534 AT Nijmegen
Netherlands
IASales_eu@adata.com
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci