-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Kärcher WV 2 elektryczny system do czyszczenia szyb 0,1 l Czarny, Żółty
Symbol:
1.633-426.0
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 1.1 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4054278331393 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,1 l |
| Maksymalna szerokość robocza | 28 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu | 320 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Pojemnik spryskiwacza dołączony | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Pojemność środka czyszczącego do szkła | 20 ml |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Końcówka dołączona | Tak |
| Czas ładowania | 3,083 h |
| Czas pracy | 35 min |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 190mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci