-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
G&G GG-PB2510XLC kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Czarny
Symbol:
588160
215.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 1.898 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6937173431734 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Zastępuje | TN2510XL |
| Kompatybilność | Brother DCPL2620DW Brother DCPL2627DW Brother DCPL2627DWE Brother DCPL2627DWXL Brother DCPL2660DW Brother HLL2400DW Brother HLL2400DWE Brother HLL2445DW Brother HLL2447DW Brother MFCL2800DW Brother MFCL2827DW Brother MFCL2827DWXL Brother MFCL2835DW Brother MFCL2860DW Brother MFCL2860DWE Brother TN2510 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | ISO9001, ISO14001 |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 600mm |
| Wysokość | 150mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci