-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
G&G 15116 nabój z tuszem 2 szt. Zamiennik Wysoka (XL) wydajność Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
Symbol:
574146
256.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 1.898 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6942383156018 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Rodzaj dostawy | Bliźniaczy pakiet |
| Ilość sztuk | 2 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kompatybilność | Deskjet 1000 |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 600mm |
| Wysokość | 150mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci