-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Elektroniczna tarcza parkingowa ooono Park No. 3
Symbol:
5714149020045
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 0.22 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5714149020045 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Prosty montaż | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Elektroniczny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ obsługiwanych baterii | CR3032 |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Średnica | 8 cm |
| Wysokość produktu | 97 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 75 °C |
| Szerokość | 133mm |
| Długość | 69mm |
| Wysokość | 155mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci