-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Bestway Steel Pro 56677 / 23 basen zewnętrzny naziemny Basen ramowy W kształcie okręgu 4678 l Niebieski
Symbol:
211880
606.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 17 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6941607329184 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Pojemność | 4678 l |
| Materiały | PCW |
| Kształt | Okręgu |
| Materiał ramy | Stal |
| Ilość osób potrzebnych do montazu | 3 os. |
| Kolor ramy | Biały |
| Pora roku | Letnie |
| Czas montażu | 20 min |
| Zalecany wiek | Dziecko i dorosły |
| Rodzaj basenu | Ramowy |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rama | Tak |
| Certyfikaty | EN16582 |
| Szerokość produktu | 3050 mm |
| Głębokość produktu | 3050 mm |
| Waga produktu | 14,9 kg |
| Wysokość produktu | 760 mm |
| Średnica | 3,05 m |
| Głębokość opakowania | 270 mm |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie kolorowe |
| Wysokość opakowania | 890 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 16,9 kg |
| Szerokość opakowania | 260 mm |
| Łata do naprawy w zestawie | Tak |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 260 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 270 mm |
| Minimalna wielkość zamówienia | 1 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 890 mm |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Szerokość | 890mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 260mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie zostawiaj basenu w miejscu, gdzie dostęp mogą mieć zwierzęta domowe.
• Utrzymuj dzieci z dala od basenu, gdy nie jest on używany.
• Zawsze upewnij się, że basen jest prawidłowo zainstalowany i zabezpieczony.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci