-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Bestway Steel Pro 56420 basen zewnętrzny naziemny Basen ramowy W kształcie okręgu 10250 l
Symbol:
56420
2523.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 45.71 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6942138982244 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Czas montażu | 20 min |
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj basenu | Ramowy |
| Materiały | Duraplus |
| Kształt | Okręgu |
| Pojemność | 10250 l |
| Głębokość produktu | 3660 mm |
| Wysokość produktu | 1220 mm |
| Waga produktu | 42,6 kg |
| Szerokość produktu | 3660 mm |
| Wysokość opakowania | 1300 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 42,6 kg |
| Szerokość opakowania | 545 mm |
| Głębokość opakowania | 315 mm |
| Zdolność filtracji | 2006 l/h |
| Moc pompy | 29 W |
| Szerokość | 325mm |
| Długość | 555mm |
| Wysokość | 1240mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci