-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Bestway Basen Rodzinny Bestway 7' x 61" x 52"/2.13m x 1.55m x 1.32m 54370
Symbol:
54370
268.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 4.925 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6941607312643 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Daszek | Tak |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Kształt | Owalny |
| Rodzaj basenu | Nadmuchiwany |
| Materiały | PCW |
| Kolorystyka | Obraz |
| Szerokość produktu | 1550 mm |
| Zmniejszony rozmiar (szer. x wys.) | 1460 x 2020 mm |
| Głębokość produktu | 2130 mm |
| Wysokość produktu | 1320 mm |
| Pojemność | 282 l |
| Waga produktu | 4,29 kg |
| Głębokość opakowania | 55,1 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,89 kg |
| Szerokość opakowania | 153,5 mm |
| Wysokość opakowania | 153,5 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 395mm |
| Wysokość | 145mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Utrzymuj dzieci z dala od basenu, gdy nie jest on używany.
• Zawsze upewnij się, że basen jest prawidłowo zainstalowany i zabezpieczony.
• Nie zostawiaj basenu w miejscu, gdzie dostęp mogą mieć zwierzęta domowe.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci