-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Bestway 98011 basen dla dzieci Basen nadmuchiwany
Symbol:
98011
271.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 1.5 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6942138903324 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Materiały | Winyl |
| Bardzo szerokie ściany | Tak |
| Przeplatany dwa z pięciu (ITF-14) | 26942138903328 |
| Kształt | Prostokątny |
| Kolorystyka | Obraz |
| Zalecany wiek (min) | 6 lat |
| Kod Intrastatu | 95069990 |
| Motyw | Spider-Man |
| Ilość komór | 2 |
| Rodzaj basenu | Nadmuchiwany |
| Szerokość produktu | 1500 mm |
| Grubość | 0,27 mm |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Wysokość produktu | 510 mm |
| Głębokość produktu | 2010 mm |
| Pojemność | 450 l |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 300 mm |
| Szerokość opakowania | 330 mm |
| Pojemność opakowania | 34000 cm³ |
| Łata do naprawy w zestawie | Tak |
| Minimalna wielkość zamówienia | 3 szt. |
| Produktów na palecie | 84 szt. |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 450mm |
| Wysokość | 140mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci