-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Bestway 56706 / 23 basen zewnętrzny naziemny Basen ramowy W kształcie okręgu 6473 l Niebieski
Symbol:
211881
722.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 21 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6941607329344 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiały | Duraplus, Metal |
| Zalecany wiek | Dziecko i dorosły |
| Materiał ramy | Stal |
| Pojemność | 6473 l |
| Rodzaj basenu | Ramowy |
| Kształt | Okręgu |
| Rama | Tak |
| Waga produktu | 18,9 kg |
| Szerokość produktu | 3660 mm |
| Wysokość produktu | 760 mm |
| Głębokość produktu | 3660 mm |
| Głębokość opakowania | 275 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 21 kg |
| Szerokość opakowania | 280 mm |
| Wysokość opakowania | 895 mm |
| Łata do naprawy w zestawie | Tak |
| Okładzina basenu | Tak |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 280 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 895 mm |
| Minimalna wielkość zamówienia | 1 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 270 mm |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Szerokość | 895mm |
| Długość | 275mm |
| Wysokość | 280mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie zostawiaj basenu w miejscu, gdzie dostęp mogą mieć zwierzęta domowe.
• Utrzymuj dzieci z dala od basenu, gdy nie jest on używany.
• Zawsze upewnij się, że basen jest prawidłowo zainstalowany i zabezpieczony.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci