-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Bestway 53068 zabawka dmuchana
Symbol:
60202-53068
363.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 10.34 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6942138926118 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Pojemność wody (max) | 314 l |
| Przewód wodny łączący | Tak |
| Wymienna zjeżdżalnia | Tak |
| Zalecany wiek (min) | 2 lata |
| Typ produktu | Nadmuchiwane centrum zabaw |
| Materiały | Winyl |
| Kod Intrastatu | 95069990 |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Zewnętrzna |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Szerokość produktu | 2130 mm |
| Wysokość produktu | 1170 mm |
| Grubość | 0,27 mm |
| Waga produktu | 6,73 kg |
| Głębokość produktu | 4350 mm |
| Głębokość opakowania | 400 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pojemność opakowania | 56000, 54000 |
| Wysokość opakowania | 145 mm |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Łata do naprawy w zestawie | Tak |
| Zestaw do naprawy elementów dmuchanych w opakowaniu | Tak |
| Zawartość opakowania | inflatable toys |
| Produktów na palecie | 40 szt. |
| Minimalna wielkość zamówienia | 2 szt. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Szerokość | 356mm |
| Długość | 406mm |
| Wysokość | 140mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie zostawiaj basenu w miejscu, gdzie dostęp mogą mieć zwierzęta domowe.
• Utrzymuj dzieci z dala od basenu, gdy nie jest on używany.
• Zawsze upewnij się, że basen jest prawidłowo zainstalowany i zabezpieczony.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci