-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Rower mechaniczny One Fitness RW3011 srebrno-pomarańczowy
Symbol:
17-00-010
545.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 12 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907695575613 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Regulowana siła oporu | Tak |
| Uchwyt na urządzenia mobilne | Tak |
| Typ produktu | Rower mechaniczny |
| Maksymalna waga użytkownika | 100 kg |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Płaszczyzna regulacji siodełka | Pionowa |
| Waga produktu | 9,4 kg |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Długość produktu | 780 mm |
| Wysokość produktu | 1160 mm |
| Wyświetlone parametry treningu | Kalorie |
| Wyświetlone parametry treningu | Prędkość |
| Wyświetlone parametry treningu | Tętno |
| Wyświetlone parametry treningu | Dystans |
| Wyświetlone parametry treningu | Czas |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 700mm |
| Wysokość | 500mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci