-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Papagena Choco Chip Ciastka z Kremem Orzechowym i Orzechami 130 g
Papagena Choco Chip Cookies mit Haselnusscremefüllung z Niemiec
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 10 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 0.15 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 9002859075322 |
| Zostaw telefon |
Ciastka z Kremem Orzechowym i Orzechami - kompozycja doskonała, która zachwyci Twoje podniebienie. To nie tylko przekąska, to małe arcydzieło cukiernicze.
Ciastka łączą kruche herbatniki z kawałkami ciemnej czekolady, a wszystko to nadziane jest delikatnym kremem orzechowym. Ten zmysłowy taniec smaków to prawdziwa uczta dla podniebienia. Idealne na popołudniową kawę, ale również doskonałe w towarzystwie gorącego mleka o poranku.
Każde ciastko to nie tylko smak, ale także doza energii i przyjemności. Ciastka z Kremem Orzechowym i Orzechami to wyjątkowy sposób na rozpoczęcie dnia lub chwile relaksu. Zamów teraz i pozwól sobie na wyjątkowy smak w każdym kęsie.
Waga: 130 g
| Wartości odżywcze
|
100 gramów |
| energia | 2186 kJ |
| energia | 523 kcal |
| tłuszcz | 30 gramów |
| w tym: kwasy tłuszczowe nasycone | 10 gramów |
| węglowodany | 58 gramów |
| z których cukrów | 39 gramów |
| białko | 4,20 g |
| Błonnik | 2,60 g |
| Sól (= sód x 2,5) | 0,21 grama |
Dane producenta
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
Osoba odpowiedzialna
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
- Producenci