-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Odkurzacz do dregno/sauso valymo Kärcher NT 65/2 Tact2 1.667-286.0
Symbol:
1.667-286.0
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 32 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4039784714953 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Filtr samoczyszczący | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Moc pobierana | 2760 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga produktu | 24,5 kg |
| Wysokość produktu | 880 mm |
| Głębokość produktu | 575 mm |
| Szerokość produktu | 490 mm |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Długość kabla | 10 m |
| Pojemność | 65 l |
| Długość przewodu | 4 m |
| Ilość silników | 2 |
| Nadmuch | 148 L/s |
| Poziom hałasu | 73 dB |
| Podciśnienie | 25,4 kPa |
| Maksymalne ciśnienie wentylacji | 254 mbar |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Szerokość | 570mm |
| Długość | 880mm |
| Wysokość | 490mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci