-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Ochraniacz ciała LEATT Body Protector ReaFlex rozmiar M, czarny
Symbol:
5024060381
1504.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 1.36 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6009554096273 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Materiały | MoistureCool, AirMesh |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Budowa | Twarda |
| Typ produktu | Ochraniacz klatki piersiowej i pleców |
| Regulowane ramiączka | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Certyfikaty | Front EN1621-3 Level 1, Back EN1621-2 Level 1, Elbow and Shoulder EN1621-1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Materiały | Polimer |
| Szerokość | 480mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 375mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci