-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Maitre Truffout Czekolada Biała 100 g
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 10 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 0.1 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 9002859077678 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
Rozkoszuj się słodką doskonałością z Maitre Truffout Weisse Schokolade! Biała czekolada to prawdziwy raj dla podniebienia, gdzie delikatność spotyka się z intensywnym smakiem. Każda kostka to niczym niepowtarzalna podróż w świat słodyczy, gdzie kremowy smak białej czekolady rozpływa się w ustach.
Daj sobie przyjemność i podaruj swoim zmysłom chwilę rozkoszy. Maitre Truffout Weisse Schokolade to nie tylko słodycz, to wyrafinowane doświadczenie smakowe, które sprawi, że codzienność stanie się wyjątkowa. Skosztuj luksusu w każdej kostce!
Zamów teraz, by doświadczyć unikalnego smaku białej czekolady. Spraw sobie chwilę słodkiego przyjemnienia z Maitre Truffout Weisse Schokolade już dziś!
| Wartości odżywcze
|
100 gramów |
| energia | 2265 kJ |
| energia | 542 kcal |
| tłuszcz | 31 gramów |
| w tym: kwasy tłuszczowe nasycone | 20 gramów |
| węglowodany | 61 gramów |
| z których cukrów | 61 gramów |
| białko | 4,60 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Sól (= sód x 2,5) | 0,28g |
Dane producenta
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
Osoba odpowiedzialna
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
- Producenci