-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Łącznik pralki z suszarką AEG A1WYHSK2
Symbol:
A1WYHSK2
395.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 4.98 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 7333394082400 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Rodzaj produktu | Łącznik |
| Kompatybilność z marką | AEG |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Waga produktu | 3,7 kg |
| Szerokość produktu | 610 mm |
| Szerokość | 655mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 645mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Przed zamontowaniem, dokładnie przeczytaj instrukcję obsługi.
• Użytkowanie akcesoriów z nieodpowiednimi modelami urządzeń może spowodować uszkodzenie.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci