-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Kask rowerowy typu full face LEATT Helmet MTB Gravity 2.0 V25 rozmiar M, miętowy
Symbol:
1025105261
758.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 1.45 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6009556519626 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Typ sportowego nakrycia głowy | Kask |
| Daszek | Tak |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Cechy specyficzne zabezpieczające | System 360° Turbine |
| Wentylacja | Tak |
| Typ kasku | Full face |
| Możliwość prania wewnętrznej wyściółki | Tak |
| Przedział obwodu głowy | 57 - 58 cm |
| Główny kolor produktu | Wielobarwny |
| Główny kolor produktu | Miętowy |
| Aktywność | Downhill, Enduro MTB, Bike park riding, Dirt jump |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| Materiał skorupy | Polimer |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Wykończenie | Matowe |
| Waga produktu | 960 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | AS/NZS 2063:2008, ASTM F1952-10, EN1078, CPSC 1203 |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 315mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci