-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Kask rowerowy (full face) LEATT Helmet MTB Gravity 2.0 V23 rozmiar M (57-58cm) czarny
Symbol:
1023013952
752.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 1.461 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6009554002106 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Typ sportowego nakrycia głowy | Kask |
| Rozszerzony kolor produktu | Hydrogen White Matt |
| Oddychający materiał | Tak |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Możliwość prania wewnętrznej wyściółki | Tak |
| Lekkie | Tak |
| Cechy specyficzne zabezpieczające | System ochrony mózgu MIPS (BPS) |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Wentylacja | Tak |
| Materiał powłoki kasku | Polikarbonat |
| Przedział obwodu głowy | 57 - 58 cm |
| Klamra mocująca | Tak |
| Aktywność | Kolarstwo szosowe |
| Wykończenie | Matowe |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Waga produktu | 960 g |
| Ilość otworów wentylacyjnych | 11 |
| System regulacji dopasowania | Tak |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| Odpinana osłona podbródka | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 277mm |
| Długość | 370mm |
| Wysokość | 320mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci