-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Kaseta z pompą filtrującą Bestway 58870 akcesorium/część do basenu
Symbol:
58870
864.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 33.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6941607369074 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Pojemność basenu (max) | 31700 l |
| Najlepsze zastosowania | Nad basenem naziemnym |
| Pojemność basenu (min) | 1100 l |
| Pojemność zbiornika | 5,687 l |
| Materiały | ABS, PCW, Poli(tereftalan etylenu) (PET), Polipropylen (PP), Guma |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt | Okrągły |
| Typ produktu | Kaseta z pompą filtrującą |
| Moc pompy | 110 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Głębokość produktu | 275 mm |
| Wysokość produktu | 421 mm |
| Waga produktu | 7,95 kg |
| Szerokość produktu | 272 mm |
| Wysokość opakowania | 405 mm |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie kolorowe |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,89 kg |
| Szerokość opakowania | 380 mm |
| Głębokość opakowania | 455 mm |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 800mm |
| Wysokość | 800mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci