-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Karta pamięci MICRO SDXC 512GB SD7.1 UD512GEX3L1-C ADATA
Symbol:
UD512GEX3L1-C
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 0.02 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711085947376 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Klasa prędkości | Class 3 (U3) |
| Typ pamięci RAM | UHS-II |
| Pojemność | 512 GB |
| Prędkość zapisu nośnika | 700 MB/s |
| Klasa szybkości wideo | V30 |
| Typ karty flesza | MicroSDXC |
| Prędkość odczytu z nośnika | 800 MB/s |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Żółty |
| Wysokość produktu | 11 mm |
| Głębokość produktu | 1 mm |
| Szerokość produktu | 15 mm |
| Waga produktu | 25 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 10mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 120mm |
Dane producenta
ADATA Technology B.V.
Transistorweg 7
6534 AT Nijmegen
Netherlands
IASales_eu@adata.com
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci