-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Kärcher 2.644-374.0 akcesoria ciśnieniowe Szczotka
Nowość
Symbol:
8151739
320.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 1.57 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4054278967226 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Szczotka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Kompatybilność z marką | Kärcher |
| Kompatybilność | K 2..., K 3..., K 4...., K 5..., K 6... , K 7... |
| Wysokość produktu | 223 mm |
| Głębokość produktu | 377 mm |
| Szerokość produktu | 264 mm |
| Waga produktu | 800 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 394mm |
| Długość | 234mm |
| Wysokość | 276mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci