-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Gina Dżem Truskawkowy 400 g
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 10 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.7 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 9002859036194 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
Dżem Truskawkowy to wyjątkowy produkt, który dostarcza intensywnego smaku soczystych truskawek prosto na Twój śniadaniowy stół. To duński dżem o zawartości owoców wynoszącej aż 35%, co sprawia, że jest to dżem o wyjątkowej owocowości i aromacie.
Dżem to idealny dodatek do tostów, naleśników, a także jako słodki składnik deserów i ciast.
Zamów teraz i delektuj się prawdziwym smakiem letnich truskawek przez cały rok. To nie tylko przekąska, to chwila radości i świeżości na Twoim stole. Odkryj naturalny smak truskawek i ciesz się wyjątkowym smakiem dżemu.
Waga: 400 g
| Wartości odżywcze
|
100 gramów |
| energia | 790 kJ |
| energia | 190 kcal |
| tłuszcz | <0,50g |
| w tym: kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| węglowodany | 45 g |
| z których cukrów | 43 g |
| białko | <0,50g |
| Włókno | 0 g |
| Sól (= sód x 2,5) | 0,02 g |
Dane producenta
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
Osoba odpowiedzialna
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
- Producenci