-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Feiny Biscuits Wafle Orzechowe 250 g
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 10 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 9002859063817 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
Wafle orzechowe to doskonały wybór dla miłośników chrupiących przekąsek i wyjątkowego smaku orzechów. Wykonane z najwyższej jakości składników, te wafelki Feiny Biscuits to idealny aromatyczny towarzysz w domu i w podróży.
Każdy wafelek kryje w sobie delikatny krem orzechowy, który doskonale komponuje się z chrupiącą strukturą. To nie tylko przekąska, to prawdziwa uczta dla podniebienia, która zachęca do udziału w tej wyjątkowej chwili smakowej.
To doskonały wybór na popołudniową herbatę, dodatek do deserów czy lekka przekąska w ciągu dnia.
Odkryj smakowość orzechów i zamów teraz Wafle Orzechowe - to uczta smakowa, którą zawsze warto podzielić.
Waga: 250 g
| Wartości odżywcze
|
100 gramów |
| energia | 2156 kJ |
| energia | 515 kcal |
| tłuszcz | 27 gramów |
| w tym: kwasy tłuszczowe nasycone | 24 gramy |
| węglowodany | 62 gramy |
| z których cukrów | 24 gramy |
| białko | 5,40g |
| Błonnik | 1,80g |
| Sól (= sód x 2,5) | 0,33 grama |
Dane producenta
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
Osoba odpowiedzialna
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
- Producenci