-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Feiny Biscuits Wafle Czekoladowe 250 g
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 10 dni |
| Cena przesyłki | 10 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 0.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 9002859063794 |
| Zostaw telefon |
Chrupiące wafelki to idealna przekąska zarówno w domu, jak i w podróży, z delikatnym kremem kakaowym to doskonałe połączenie smaku i wygody.
Wafle czekoladowe zachwycają aromatem czekolady i wyjątkowo kremowym wnętrzem. To połączenie, które ucieszy zarówno miłośników czekolady, jak i fanów chrupiących przekąsek.
Odkryj- jako doskonały dodatek do porannej kawy, wieczornej herbaty lub jako smaczną przekąskę w ciągu dnia. Niezależnie od okazji, zawsze trafiają w sedno Twojego smaku.
Zamów teraz i pozwól sobie na chwilę słodkiego relaksu z Wafelkami Czekoladowymi od Feiny Biscuits!
Waga: 250 g
| Wartości odżywcze
|
100 gramów |
| energia | 2113 kJ |
| energia | 505 kcal |
| tłuszcz | 26 gramów |
| w tym: kwasy tłuszczowe nasycone | 23 gramy |
| węglowodany | 61 gramów |
| z których cukrów | 26 gramów |
| białko | 6,20 g |
| Błonnik | 3,20 g |
| Sól (= sód x 2,5) | 0,33 grama |
Dane producenta
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
Osoba odpowiedzialna
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
- Producenci