-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Feiny Biscuits Cubus Wafle z Kremem Cappuccino 125 g
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 10 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 0.2 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 9002859105913 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
Wafle z Kremem Cappuccino to doskonała propozycja dla miłośników kawy i wyjątkowego smaku. Każdy wafel skrywa w sobie pięć chrupiących płatków, wypełnionych kremowym nadzieniem o aromacie cappuccino. To połączenie smaków i tekstur, które zachwycają nawet najbardziej wymagające podniebienia.
Receptura opiera się na starannie wyselekcjonowanych składnikach, gwarantując autentyczny smak i doskonałą jakość. Małe kęsy tych wafelków są idealne do podania z ulubioną kawą lub jako smaczna przekąska.
Zapakowane w wygodną i zamykaną torebkę, Wafle z Kremem Cappuccino pozostaną dłużej świeże, zachowując świeżość smaku na dłużej. Zamów teraz i rozpocznij swoją smakową podróż z Feiny Biscuits!
Waga: 125 g
| Wartości odżywcze
|
100 gramów |
| energia | 2122 kJ |
| energia | 507 kcal |
| tłuszcz | 25 gramów |
| w tym: kwasy tłuszczowe nasycone | 23 gramy |
| węglowodany | 66 gramów |
| z których cukrów | 26 gramów |
| białko | 4,30 g |
| Błonnik | 0,70g |
| Sól (= sód x 2,5) | 0,33 grama |
Dane producenta
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
Osoba odpowiedzialna
Gunz Warenhandels GmbH
Zollweg 1
6841 Mäder
Austria
office@gunz.cc
- Producenci