-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Bestway Tidal Surg gogle pływackie Junior Unisex Jeden rozmiar
Symbol:
21179
3384.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 68 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6941607366158 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Unisex |
| Rozmiar | Uniwersalny |
| Materiał soczewki | Poliwęglan |
| Wiek | Junior |
| Nie zawiera | Lateks |
| Nie zawiera | PCW |
| Kolor ramy | Pomarańczowy |
| Kolor ramy | Żółty |
| Kolor ramy | Różowy |
| Kolor ramy | Zielony |
| Kolor ramy | Niebieski |
| Kolor ramy | Turkusowy |
| Odporny na zadrapania | Tak |
| Przeplatany dwa z pięciu (ITF-14) | 76941607371472 |
| Materiał ramy | Polipropylen |
| Ochrona przed promieniami UV | Tak |
| Zalecany wiek (min) | 7 lat |
| Powłoka Anti-fog | Tak |
| Materiał paska | Silikon |
| Kolor paska | Różne kolory |
| Regulowany pasek gogli | Tak |
| Kolor soczewek | Przezroczysty |
| Certyfikaty | ISO18527/ASTMF963 |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Waga produktu | 55 g |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Głębokość opakowania | 75 mm |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Rodzaj opakowania | Karta blistrowa |
| Waga wraz z opakowaniem | 88 g |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Asortyment | 3 |
| Asortyment produktów | Tak |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 215 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,55 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 470 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 260 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 2,1 kg |
| Minimalna wielkość zamówienia | 24 szt. |
| Szerokość | 1240mm |
| Długość | 555mm |
| Wysokość | 325mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci