-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Bestway Steel Pro 56418 basen zewnętrzny naziemny Basen ramowy W kształcie okręgu 9150 l
Symbol:
9321
1781.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 40 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6942138932669 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Pojemność opakowania | 199000 cm³ |
| Tempo maksymalnego przepływu | 1817 l/h |
| Rama | Tak |
| Materiały | PCW |
| Materiał ramy | Stal |
| Kształt | Okręgu |
| Pojemność | 9150 l |
| Kod Intrastatu | 95069990 |
| Czas montażu | 20 min |
| Rodzaj basenu | Ramowy |
| Maksymalny poziom wody | 90 cm |
| Ilość osób potrzebnych do montazu | 3 os. |
| Wewnętrzna szerokość | 3,6 m |
| Średnica | 3,66 m |
| Wysokość produktu | 1000 mm |
| Waga produktu | 39,6 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 440 mm |
| Głębokość opakowania | 1160 mm |
| Wysokość opakowania | 390 mm |
| Łata do naprawy w zestawie | Tak |
| Minimalna wielkość zamówienia | 1 szt. |
| Produktów na palecie | 6 szt. |
| Natężenie pompy | 220 - 240 V |
| Typ filtra wody | Wkład filtracyjny |
| Średnica węża | 3,2 cm |
| Moc pompy | 29 W |
| Pompa filtra w opakowaniu | Tak |
| Zdolność filtracji | 2000 l/h |
| Zestaw do filtrowania w zestawie | Tak |
| Drabina | Tak |
| Wysokość drabinki | 107 cm |
| Materiał szczebli drabinki | Plastik |
| Materiał ramy drabinki | Metal |
| Szerokość | 1240mm |
| Długość | 555mm |
| Wysokość | 325mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci