-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Bestway 60304 akcesorium do wanny z hydromasażem / spa Osłona Beżowy
Symbol:
60304
257.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 2 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6942138977110 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Siatka naokienna | Tak |
| Typ produktu | Osłona |
| Ochrona przed promieniami UV | Tak |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Przeplatany dwa z pięciu (ITF-14) | 26942138977114 |
| Kompatybilność z marką | Bestway |
| Wysokość produktu | 940 mm |
| Głębokość produktu | 1830 mm |
| Szerokość produktu | 940 mm |
| Waga produktu | 888 g |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,17 kg |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie kolorowe |
| Głębokość opakowania | 640 mm |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Pojemność opakowania | 25000 cm³ |
| Torba do przechowywania | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Liczba słupków | 3 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 140 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 640 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 280 mm |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 3 szt. |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 640mm |
| Wysokość | 140mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci