-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Bestway 58330 / 24 akcesorium/część do basenu Drabina
Symbol:
8159
381.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 6.9 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6941607353813 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Liczba stopni drabiny | 3 krok. |
| Maksymalny udźwig | 150 kg |
| Materiały | Metal |
| Typ produktu | Drabina |
| Wysokość basenu (max) | 107 cm |
| Certyfikaty | EN16582 |
| Długość produktu | 1080 mm |
| Wysokość produktu | 1390 mm |
| Waga produktu | 7,5 kg |
| Szerokość produktu | 714 mm |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,8 kg |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie kolorowe |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 1130 mm |
| Szerokość opakowania | 420 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 90 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 420 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1130 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 8,8 kg |
| Szerokość | 710mm |
| Długość | 315mm |
| Wysokość | 305mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci