-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Bestway 56432 / 23 basen zewnętrzny naziemny Basen ramowy W kształcie okręgu 1688 l Niebieski, Zielony, Biały
Symbol:
20078
940.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 33 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6941607328125 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Łatwość złożenia | Tak |
| Daszek | Tak |
| Zalecany wiek | Dziecko i dorosły |
| Pora roku | Letnie |
| Czas montażu | 20 min |
| Rodzaj basenu | Ramowy |
| Pojemność | 1688 l |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Ilość osób potrzebnych do montazu | 3 os. |
| Kolor zadaszenie | Zielony |
| Wymagany montaż | Tak |
| Kształt | Okręgu |
| Certyfikaty | EN16582 |
| Średnica | 2,44 m |
| Wymagana powierzchnia | 244 x 244 mm |
| Wysokość produktu | 510 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,4 kg |
| Wysokość opakowania | 920 mm |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie kolorowe |
| Szerokość opakowania | 280 mm |
| Głębokość opakowania | 200 mm |
| Zestaw naprawczy w opakowaniu | Tak |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 2800 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 920 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 13,4 kg |
| Minimalna wielkość zamówienia | 1 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 200 mm |
| Szerokość | 1240mm |
| Długość | 555mm |
| Wysokość | 325mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci