-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Bestway 56416 Basen ogrodowy 366x76
Symbol:
56416
747.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 23.94 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6942138981865 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Pojemność opakowania | 95000 cm³ |
| Czas montażu | 20 min |
| Kształt | Okręgu |
| Materiały | PCW |
| Maksymalny poziom wody | 68 cm |
| Rodzaj basenu | Ramowy |
| Pojemność | 6473 l |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Rama | Tak |
| Ilość osób potrzebnych do montazu | 3 os. |
| Średnica zewnętrzna | 3,66 m |
| Szerokość produktu | 3660 mm |
| Wysokość produktu | 760 mm |
| Głębokość produktu | 3660 mm |
| Średnica | 3,66 m |
| Waga produktu | 25,2 kg |
| Głębokość opakowania | 885 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 340 mm |
| Wysokość opakowania | 315 mm |
| Instrukcja montażu | Tak |
| Zdolność filtracji | 1200 l/h |
| Średnica węża | 3,2 cm |
| Natężenie pompy | 220 - 240 V |
| Zestaw do filtrowania w zestawie | Tak |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 285mm |
| Wysokość | 885mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Utrzymuj dzieci z dala od basenu, gdy nie jest on używany.
• Zawsze upewnij się, że basen jest prawidłowo zainstalowany i zabezpieczony.
• Nie zostawiaj basenu w miejscu, gdzie dostęp mogą mieć zwierzęta domowe.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci