-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Bestway 54120 basen dla dzieci Basen nadmuchiwany
Symbol:
60202-54120
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
|
| Waga | 3.5 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6942138968101 |
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Materiały | Winyl |
| Rodzaj basenu | Nadmuchiwany |
| Kolorystyka | Wzór |
| Zawór bezpieczeństwa samozamykający | Tak |
| Ilość zaworów powietrza | 3 |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Kształt | Prostokątny |
| Bardzo szerokie ściany | Tak |
| Kod Intrastatu | 95069990 |
| Zalecany wiek (min) | 6 lat |
| Głębokość produktu | 1520 mm |
| Waga produktu | 4,5 kg |
| Grubość | 0,27 mm |
| Szerokość produktu | 2290 mm |
| Wysokość produktu | 560 mm |
| Pojemność | 702 l |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 400 mm |
| Pojemność opakowania | 37000 cm³ |
| Ilość | 1 |
| Łata do naprawy w zestawie | Tak |
| Minimalna wielkość zamówienia | 2 szt. |
| Produktów na palecie | 56 szt. |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 400mm |
| Wysokość | 95mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci