-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Bestway 54066 basen zewnętrzny naziemny Basen nadmuchiwany W kształcie owalnym 542 l Wielobarwny
Symbol:
B54066
286.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Waga | 10.34 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6942138951462 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Pojemność opakowania | 42000 cm³ |
| Kod Intrastatu | 95069990 |
| Kształt | Owalny |
| Rodzaj basenu | Nadmuchiwany |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Zalecany wiek (min) | 6 lat |
| Materiały | Winyl |
| Pojemność | 542 l |
| Parasol przeciwsłoneczny | Nie |
| Pora roku | Letnie |
| Grubość ściany | 0,29 mm |
| Głębokość produktu | 1520 mm |
| Szerokość produktu | 2290 mm |
| Waga produktu | 4,02 kg |
| Wysokość produktu | 510 mm |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 400 mm |
| Wysokość opakowania | 110 mm |
| Łata do naprawy w zestawie | Tak |
| Produktów na palecie | 30 szt. |
| Minimalna wielkość zamówienia | 2 szt. |
| Drabina | Nie |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 406mm |
| Wysokość | 356mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci