-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Bestway 53117 zabawka dmuchana
Symbol:
60202-53117
411.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Waga | 7 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6942138984347 |
Zamówienie telefoniczne: 509045053
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Wbudowana nadmuchiwana poduszka | Tak |
| Wymienna zjeżdżalnia | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Zewnętrzna |
| Przeplatany dwa z pięciu (ITF-14) | 16942138984344 |
| Pojemność wody (max) | 349 l |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Typ produktu | Nadmuchiwane centrum zabaw |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Maksymalne obciążenie | 45 kg |
| Zraszacz | Tak |
| Certyfikaty | EN71-1,2,3,8/AS NZS ISO8124 |
| Waga produktu | 5,9 kg |
| Szerokość produktu | 1900 mm |
| Głębokość produktu | 2950 mm |
| Zmniejszony rozmiar (szer. x wys.) | 1920 x 2990 mm |
| Wysokość produktu | 1900 mm |
| Wysokość opakowania | 410 mm |
| Pojemność opakowania | 55000 cm³ |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie kolorowe |
| Szerokość opakowania | 155 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,55 kg |
| Głębokość opakowania | 405 mm |
| Ilość dmuchanych zabawek | 10 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Łata do naprawy w zestawie | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 410 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 330 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 405 mm |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 2 szt. |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 400mm |
| Wysokość | 160mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci